Dł. 40,2cm, dł. bez pochwy 38,1cm. Polska, II RP. Ostrze sygnowane obustronnie „Perkun, S, W.P. Orzeł”, numerowane z dobitym „B”. Dławik pochwy oraz zatrzask bagnetu sprawne. Rzadkość.
1921.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1700.00 | 23.09.2024 - 17:34:01 |
| Klient | 1650.00 | 23.09.2024 - 17:33:51 |
| Klient | 1450.00 | 23.09.2024 - 17:27:57 |
| Klient | 1100.00 | 22.09.2024 - 17:51:24 |
| Klient | 1000.00 | 18.09.2024 - 23:42:50 |