LOT nr 74

II RP Wojska Pancerne Pojemnik na Olej Tański

II RP Wojska Pancerne Pojemnik na Olej Tański II RP Wojska Pancerne Pojemnik na Olej Tański II RP Wojska Pancerne Pojemnik na Olej Tański II RP Wojska Pancerne Pojemnik na Olej Tański II RP Wojska Pancerne Pojemnik na Olej Tański II RP Wojska Pancerne Pojemnik na Olej Tański

Polska, II RP., wieczko na boku sygnowane "Tański", od góry odbiorami.

124.30 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 110.00 28.10.2024 - 19:00:03
Klient 100.00 28.10.2024 - 18:06:13