44x44mm. Wtórnik Krzyża Żelaznego 1914 wykonany w latach 30-tych. Mocowany na nakrętkę, bardzo dobry stan zachowania, sygnowany na rewersie.
1101.75 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 975.00 | 28.10.2024 - 13:48:19 |
| Klient | 950.00 | 28.10.2024 - 18:37:28 |
| Klient | 330.00 | 28.10.2024 - 15:48:36 |