LOT nr 115

Krzyż Żelazny EKI 1914 wtórnik

Krzyż Żelazny EKI 1914 wtórnik Krzyż Żelazny EKI 1914 wtórnik Krzyż Żelazny EKI 1914 wtórnik Krzyż Żelazny EKI 1914 wtórnik Krzyż Żelazny EKI 1914 wtórnik

44x44mm. Wtórnik Krzyża Żelaznego 1914 wykonany w latach 30-tych. Mocowany na nakrętkę, bardzo dobry stan zachowania, sygnowany na rewersie.

1101.75 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 975.00 28.10.2024 - 13:48:19
Klient 950.00 28.10.2024 - 18:37:28
Klient 330.00 28.10.2024 - 15:48:36