LOT nr 25

Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957

Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957 Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957 Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957 Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957 Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957 Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957 Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957 Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957 Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957 Nóż szturmowy wz.55 F.B. Radom 1957

Dł. 28,8cm, dł. bez pochwy 27,2cm. Nóż sygnowany na ostrzu, produkcja z 1957 roku. Bardzo dobry stan zachowania.

734.50 zł zł

Cena wywoławcza

150.00 zł zł

Klient 650.00 28.10.2024 - 12:24:06
Klient 650.00 28.10.2024 - 13:38:37
Klient 525.00 26.10.2024 - 18:28:15
Klient 400.00 22.10.2024 - 10:27:04
Klient 240.00 22.10.2024 - 19:49:50
Klient 200.00 22.10.2024 - 07:28:20
Klient 150.00 20.10.2024 - 23:04:35