Dł. 28,8cm, dł. bez pochwy 27,2cm. Nóż sygnowany na ostrzu, produkcja z 1957 roku. Bardzo dobry stan zachowania.
734.50 zł zł
Cena wywoławcza
150.00 zł zł
| Klient | 650.00 | 28.10.2024 - 12:24:06 |
| Klient | 650.00 | 28.10.2024 - 13:38:37 |
| Klient | 525.00 | 26.10.2024 - 18:28:15 |
| Klient | 400.00 | 22.10.2024 - 10:27:04 |
| Klient | 240.00 | 22.10.2024 - 19:49:50 |
| Klient | 200.00 | 22.10.2024 - 07:28:20 |
| Klient | 150.00 | 20.10.2024 - 23:04:35 |