Dł. 88,7cm, dł. bez pochwy 81,5cm, AW. Głownia bez sygnatur, Rękojeść obciągnięta jaszczurem, oprawa niklowana.
1356.00 zł zł
Cena wywoławcza
800.00 zł zł
| Klient | 1200.00 | 16.05.2023 - 22:05:00 |
| Klient | 1150.00 | 16.05.2023 - 18:10:09 |
| Klient | 950.00 | 15.05.2023 - 20:55:03 |