LOT nr 127

II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938

II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938 II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938 II RP Manierka wz.37 F.W.A.B. 1938

Polska, II RP. Manierka sygnowana „ F.W.A.B. 1937”, numerowana.

Cena wywoławcza

100.00 zł zł