LOT nr 158

II RP Odznaka oficerska 38 Pułk Piechoty Strzelców Lwowskich SREBRO

II RP Odznaka oficerska 38 Pułk Piechoty Strzelców Lwowskich SREBRO II RP Odznaka oficerska 38 Pułk Piechoty Strzelców Lwowskich SREBRO II RP Odznaka oficerska 38 Pułk Piechoty Strzelców Lwowskich SREBRO II RP Odznaka oficerska 38 Pułk Piechoty Strzelców Lwowskich SREBRO II RP Odznaka oficerska 38 Pułk Piechoty Strzelców Lwowskich SREBRO II RP Odznaka oficerska 38 Pułk Piechoty Strzelców Lwowskich SREBRO II RP Odznaka oficerska 38 Pułk Piechoty Strzelców Lwowskich SREBRO

4,1x3,4cm. Polska, II RP. Odznaka wykonana w zakładzie W.Buszka w srebrze. Piękne punce srebra oraz imienna na rewersie. Nakrętka posiada na słupku duży luz co utrudnia jej przemieszczanie.

7232.00 zł zł

Cena wywoławcza

3000.00 zł zł

Klient 6400.00 22.05.2023 - 20:24:01
Klient 6300.00 22.05.2023 - 20:23:56
Klient 4300.00 17.05.2023 - 23:48:30