4,1x3,4cm. Polska, II RP. Odznaka wykonana w zakładzie W.Buszka w srebrze. Piękne punce srebra oraz imienna na rewersie. Nakrętka posiada na słupku duży luz co utrudnia jej przemieszczanie.
7232.00 zł zł
Cena wywoławcza
3000.00 zł zł
| Klient | 6400.00 | 22.05.2023 - 20:24:01 |
| Klient | 6300.00 | 22.05.2023 - 20:23:56 |
| Klient | 4300.00 | 17.05.2023 - 23:48:30 |