LOT nr 154

Czapka Marynarka Wojenna PSZ

Czapka Marynarka Wojenna PSZ
Czapka Marynarka Wojenna PSZ Czapka Marynarka Wojenna PSZ Czapka Marynarka Wojenna PSZ Czapka Marynarka Wojenna PSZ Czapka Marynarka Wojenna PSZ Czapka Marynarka Wojenna PSZ

Orzełek z dolutowanym oczkiem służącym do mocowania. W jego miejscu ubytek załatany materiałem bardzo zbliżonym do oryginalnego, na reszcie powierzchni czapki przetarcia, delikatne uszkodzenia.

1695.00 zł zł

Cena wywoławcza

1500.00 zł zł

Klient 1500.00 22.05.2023 - 14:20:45