Orzełek z dolutowanym oczkiem służącym do mocowania. W jego miejscu ubytek załatany materiałem bardzo zbliżonym do oryginalnego, na reszcie powierzchni czapki przetarcia, delikatne uszkodzenia.
1695.00 zł zł
Cena wywoławcza
1500.00 zł zł
| Klient | 1500.00 | 22.05.2023 - 14:20:45 |