Polska, II RP. Menażka z bardzo dużą ilością oryginalnego malowania, sygnowana na spodzie oraz patelni „F.W.A.B. 39” oraz znakiem M.S. Wojsk.
621.50 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 550.00 | 22.05.2023 - 19:00:28 |
| Klient | 525.00 | 22.05.2023 - 19:00:24 |