LOT nr 96

II RP Menażka 23 31 F.W.A.B. 1939

II RP Menażka 23 31 F.W.A.B. 1939 II RP Menażka 23 31 F.W.A.B. 1939 II RP Menażka 23 31 F.W.A.B. 1939 II RP Menażka 23 31 F.W.A.B. 1939

Polska, II RP. Menażka z bardzo dużą ilością oryginalnego malowania, sygnowana na spodzie oraz patelni „F.W.A.B. 39” oraz znakiem M.S. Wojsk.

621.50 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 550.00 22.05.2023 - 19:00:28
Klient 525.00 22.05.2023 - 19:00:24