Dł. 43,4cm, dł. bez pochwy 38cm, Prusy. Ostrze sygnowane „W.K&C z logiem”. Pochwa skórzana z mosiężnymi okuciami. Jelec wygląda na dokładany z innego egzemplarza, pochwa drożna.
339.00 zł zł
Cena wywoławcza
300.00 zł zł
| Klient | 300.00 | 22.05.2023 - 01:13:37 |