LOT nr 23

Bagnet pruski M71 paradny skracany

Bagnet pruski M71 paradny skracany Bagnet pruski M71 paradny skracany Bagnet pruski M71 paradny skracany Bagnet pruski M71 paradny skracany Bagnet pruski M71 paradny skracany

Dł. 43,4cm, dł. bez pochwy 38cm, Prusy. Ostrze sygnowane „W.K&C z logiem”. Pochwa skórzana z mosiężnymi okuciami. Jelec wygląda na dokładany z innego egzemplarza, pochwa drożna.

339.00 zł zł

Cena wywoławcza

300.00 zł zł

Klient 300.00 22.05.2023 - 01:13:37