Polska, II RP. Bardzo dobry stan zachowania, guma elastyczna, pieczątki, sygnatury.
2147.00 zł zł
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł
| Klient | 1900.00 | 22.05.2023 - 19:07:14 |
| Klient | 1850.00 | 22.05.2023 - 18:45:59 |
| Klient | 1500.00 | 22.05.2023 - 18:22:29 |
| Klient | 1000.00 | 12.05.2023 - 22:14:43 |