LOT nr 100

II RP Maska wz.32 z torbą

II RP Maska wz.32 z torbą
II RP Maska wz.32 z torbą II RP Maska wz.32 z torbą II RP Maska wz.32 z torbą II RP Maska wz.32 z torbą II RP Maska wz.32 z torbą II RP Maska wz.32 z torbą II RP Maska wz.32 z torbą II RP Maska wz.32 z torbą

Polska, II RP. Bardzo dobry stan zachowania, guma elastyczna, pieczątki, sygnatury.

2147.00 zł zł

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł

Klient 1900.00 22.05.2023 - 19:07:14
Klient 1850.00 22.05.2023 - 18:45:59
Klient 1500.00 22.05.2023 - 18:22:29
Klient 1000.00 12.05.2023 - 22:14:43