Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,5cm, Polska, II RP. Sam bagnet w bardzo dobrym, oryginalnym stanie zachowania, ostrze sygnowane obustronnie „ F.B. Radom, orzeł W.P.”. Duża ilość odbiorów (J) (na ostrzu, śrubce, nakrętkach, oporze ogniowej). Jelec numerowany, od strony ostrza dodatkowe nabicia kontrolne. Pochwa dobierana z odbiorem D2. Dławik oraz zatrzask sprawne, okładki oryginalne od tego konkretnego egzemplarza. Brązowe ślady na ostrzu to zaschnięty smar.
3164.00 zł zł
Cena wywoławcza
1500.00 zł zł
| Klient | 2800.00 | 22.05.2023 - 18:15:37 |
| Klient | 2750.00 | 22.05.2023 - 18:15:11 |
| Klient | 1700.00 | 16.05.2023 - 20:38:56 |
| Klient | 1650.00 | 12.05.2023 - 18:39:44 |
| Klient | 1550.00 | 11.05.2023 - 09:49:36 |