LOT nr 61

II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka”

II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka” II RP Bagnet wz.28 F.B. Radom o podwyższonej kontroli „Jotka”

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,5cm, Polska, II RP. Sam bagnet w bardzo dobrym, oryginalnym stanie zachowania, ostrze sygnowane obustronnie „ F.B. Radom, orzeł W.P.”. Duża ilość odbiorów (J) (na ostrzu, śrubce, nakrętkach, oporze ogniowej). Jelec numerowany, od strony ostrza dodatkowe nabicia kontrolne. Pochwa dobierana z odbiorem D2. Dławik oraz zatrzask sprawne, okładki oryginalne od tego konkretnego egzemplarza. Brązowe ślady na ostrzu to zaschnięty smar.

3164.00 zł zł

Cena wywoławcza

1500.00 zł zł

Klient 2800.00 22.05.2023 - 18:15:37
Klient 2750.00 22.05.2023 - 18:15:11
Klient 1700.00 16.05.2023 - 20:38:56
Klient 1650.00 12.05.2023 - 18:39:44
Klient 1550.00 11.05.2023 - 09:49:36