LOT nr 235

Francuska kurtka mundurowa XIXw.

Francuska kurtka mundurowa XIXw. Francuska kurtka mundurowa XIXw. Francuska kurtka mundurowa XIXw. Francuska kurtka mundurowa XIXw. Francuska kurtka mundurowa XIXw. Francuska kurtka mundurowa XIXw.

Guziki sygnowane z sygnaturą paryskiego producenta, uszkodzenia w okolicach kołnierza.

Cena wywoławcza

300.00 zł zł