Plecak z drobnymi śladami napraw, przetarcia. Wewnątrz podpisany sygnowany na skórzanym elemencie.
293.80 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 260.00 | 22.05.2023 - 21:06:31 |
| Klient | 250.00 | 22.05.2023 - 21:06:23 |
| Klient | 140.00 | 22.05.2023 - 12:42:45 |
| Klient | 110.00 | 14.05.2023 - 12:46:11 |