LOT nr 195

Niemiecki plecak sierściuch Landsberg 1940

Niemiecki plecak sierściuch Landsberg 1940 Niemiecki plecak sierściuch Landsberg 1940 Niemiecki plecak sierściuch Landsberg 1940 Niemiecki plecak sierściuch Landsberg 1940

Plecak z drobnymi śladami napraw, przetarcia. Wewnątrz podpisany sygnowany na skórzanym elemencie.

293.80 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 260.00 22.05.2023 - 21:06:31
Klient 250.00 22.05.2023 - 21:06:23
Klient 140.00 22.05.2023 - 12:42:45
Klient 110.00 14.05.2023 - 12:46:11