Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Ostrze sygnowane obustronnie, oksydowane. Oryginalna przedwojenna numeracja z jelca usunięta, niemiecka naniesiona w okolicach sygnatur na ostrzu oraz pochwie. Orzeł oraz W.P. skasowane. Dławik pochwy oraz zatrzask sprawne.
1469.00 zł zł
Cena wywoławcza
1100.00 zł zł
| Klient | 1300.00 | 22.05.2023 - 18:29:12 |
| Klient | 1250.00 | 22.05.2023 - 18:27:49 |
| Klient | 1200.00 | 22.05.2023 - 18:16:02 |
| Klient | 1100.00 | 12.05.2023 - 18:44:18 |