LOT nr 69

Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny

Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny Bagnet wz.27 Perkun zniemczony zgodny

Dł. 40,5cm, dł. bez pochwy 38,4cm. Ostrze sygnowane obustronnie, oksydowane. Oryginalna przedwojenna numeracja z jelca usunięta, niemiecka naniesiona w okolicach sygnatur na ostrzu oraz pochwie. Orzeł oraz W.P. skasowane. Dławik pochwy oraz zatrzask sprawne.

1469.00 zł zł

Cena wywoławcza

1100.00 zł zł

Klient 1300.00 22.05.2023 - 18:29:12
Klient 1250.00 22.05.2023 - 18:27:49
Klient 1200.00 22.05.2023 - 18:16:02
Klient 1100.00 12.05.2023 - 18:44:18