Polska, II RP. Bardzo dobry stan zachowania, oryginalny lakier, sygnatury. Przedmiot nie zawiera materiałów niebezpiecznych, jest pustą skorupą posiadającą charakter wyłącznie kolekcjonerski.
248.60 zł zł
Cena wywoławcza
50.00 zł zł
| Klient | 220.00 | 11.03.2024 - 19:25:00 |
| Klient | 210.00 | 11.03.2024 - 19:25:17 |
| Klient | 160.00 | 11.03.2024 - 19:00:14 |
| Klient | 150.00 | 11.03.2024 - 18:57:05 |
| Klient | 120.00 | 11.03.2024 - 18:47:51 |
| Klient | 65.00 | 10.03.2024 - 13:44:55 |
| Klient | 55.00 | 27.02.2024 - 10:46:45 |