Średnica klamry: 57mm, długość zaczepu: 66mm Klamra wykonana z aluminium, złocona, sygnowana: RZM M4/24 kod oznacza producenta: Friedrich Linden – Ludenschied, w pełni sprawne ruchome widełki Stan zbliżony do idealnego.
468.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 390.00 | 09.06.2025 - 17:41:18 |
| Klient | 380.00 | 09.06.2025 - 17:35:24 |
| Klient | 320.00 | 09.06.2025 - 17:37:38 |
| Klient | 250.00 | 09.06.2025 - 15:42:25 |
| Klient | 220.00 | 08.06.2025 - 11:56:15 |
| Klient | 150.00 | 09.06.2025 - 12:12:23 |
| Klient | 110.00 | 07.06.2025 - 10:53:04 |