LOT nr 50

Klamra NSDAP sygnowana RZM M4/24

Klamra NSDAP sygnowana RZM M4/24 Klamra NSDAP sygnowana RZM M4/24 Klamra NSDAP sygnowana RZM M4/24 Klamra NSDAP sygnowana RZM M4/24

Średnica klamry: 57mm, długość zaczepu: 66mm Klamra wykonana z aluminium, złocona, sygnowana: RZM M4/24 kod oznacza producenta: Friedrich Linden – Ludenschied, w pełni sprawne ruchome widełki Stan zbliżony do idealnego.

468.00 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 390.00 09.06.2025 - 17:41:18
Klient 380.00 09.06.2025 - 17:35:24
Klient 320.00 09.06.2025 - 17:37:38
Klient 250.00 09.06.2025 - 15:42:25
Klient 220.00 08.06.2025 - 11:56:15
Klient 150.00 09.06.2025 - 12:12:23
Klient 110.00 07.06.2025 - 10:53:04