Klamra Kriegsmarine sygnowana RS&S. 65x49 mm, wykonana z aluminium, złocona, sygnowana RS&S, widełki ruchome.
660.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 550.00 | 09.06.2025 - 17:42:04 |
| Klient | 525.00 | 09.06.2025 - 17:25:09 |
| Klient | 450.00 | 08.06.2025 - 21:20:22 |
| Klient | 330.00 | 08.06.2025 - 11:56:36 |
| Klient | 120.00 | 07.06.2025 - 10:53:22 |
| Klient | 110.00 | 04.06.2025 - 18:11:34 |
| Klient | 100.00 | 29.05.2025 - 15:33:36 |