59x42mm. Polska, II RP. Rzadki orzeł sygnowany podkową oraz literami BM- produkcji J. Michrowskiego z Warszawy. Orzeł wybity w białym metalu. Bardzo dobry stan zachowania z oryginalnym połyskiem, pięknie wyprofilowany do rogatywki. Orzeł najprawdopodobniej noszony przez żołnierza wyznania mojżeszowego, o czym świadczy usunięty epokowo krzyżyk korony. Duża nakrętka wykonana ze srebra?
1320.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 1100.00 | 09.06.2025 - 16:14:06 |
| Klient | 1050.00 | 09.06.2025 - 19:19:02 |
| Klient | 775.00 | 09.06.2025 - 17:32:37 |