LOT nr 141

II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski

II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski II RP Orzeł wz.19 sygnowany podkową BM - J. Michrowski

59x42mm. Polska, II RP. Rzadki orzeł sygnowany podkową oraz literami BM- produkcji J. Michrowskiego z Warszawy. Orzeł wybity w białym metalu. Bardzo dobry stan zachowania z oryginalnym połyskiem, pięknie wyprofilowany do rogatywki. Orzeł najprawdopodobniej noszony przez żołnierza wyznania mojżeszowego, o czym świadczy usunięty epokowo krzyżyk korony. Duża nakrętka wykonana ze srebra?

1320.00 zł zł

Cena wywoławcza

500.00 zł zł

Klient 1100.00 09.06.2025 - 16:14:06
Klient 1050.00 09.06.2025 - 19:19:02
Klient 775.00 09.06.2025 - 17:32:37