II RP Orzeł wz.19 Skarnik Fiszbein wraz z guzem sygnowanym ESEF- komplet 60x42mm, Polska II RP, Piękny egzemplarz orła wraz z guzem w komplecie. Orzeł wz.19 wybity w białym metalu, sygnowany SF oraz kotwicą w owalu i literami BM- Skarnik Fiszbein Biały metal. Orzeł wyprofilowany do czapki, z długim słupkiem, korona na samym końcu pozbawiona górnej części krzyżyka. Guz z mosiądzu z stalowym denkiem, sygnowany ESEF W. Całość w stanie bardzo dobrym.
1110.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 925.00 | 09.06.2025 - 16:29:54 |
| Klient | 900.00 | 09.06.2025 - 17:42:45 |
| Klient | 750.00 | 09.06.2025 - 17:31:50 |