LOT nr 27

SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ F.E.C. W.E. PEEKHAUS BERLIN

SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ F.E.C. W.E. PEEKHAUS BERLIN SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ F.E.C. W.E. PEEKHAUS BERLIN SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ F.E.C. W.E. PEEKHAUS BERLIN SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ F.E.C. W.E. PEEKHAUS BERLIN

98x26mm. Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Szpanga za walkę wręcz. Mocowana szpilkę, szpilka ruchoma. Sygnowana na rewersie „F.E.C. W.E. PEEKHAUS BERLIN”.

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł