98x26mm. Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Szpanga za walkę wręcz. Mocowana szpilkę, szpilka ruchoma. Sygnowana na rewersie „F.E.C. W.E. PEEKHAUS BERLIN”.
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł