LOT nr 28

SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ

SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ
SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ SZPANGA ZA WALKĘ WRĘCZ

Niemcy, okres drugiej wojny światowej. Szpanga za walkę wręcz. Mocowana szpilkę, szpilka ruchoma. Sygnowana na rewersie „F.E.C. W.E. PEEKHAUS BERLIN”. Widoczne uszkodzenie.

Cena wywoławcza

300.00 zł zł