Polska, II RP. Skorupa granatu obronnego wz. 33 wraz z zapalnikiem wz. 31. Zachowana niewielka ilość oryginalnego malowania. Skorupa sygnowana znakiem producenta W. Klimek oraz dwiema kropkami oznaczającymi numer odlewni. Całość rozbieralna. Przedmiot nie podlega pod ustawię o broni i amunicji.
Cena sprzedaży (10 oferta/ ofert)
690.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 575.00 | 03.11.2025 - 18:30:28 |
| Klient | 550.00 | 03.11.2025 - 18:15:17 |
| Klient | 500.00 | 03.11.2025 - 18:17:58 |
| Klient | 350.00 | 30.10.2025 - 13:26:25 |
| Klient | 340.00 | 02.11.2025 - 18:04:48 |
| Klient | 300.00 | 29.10.2025 - 20:19:13 |
| Klient | 140.00 | 24.10.2025 - 21:27:00 |
| Klient | 120.00 | 24.10.2025 - 11:33:37 |
| Klient | 110.00 | 24.10.2025 - 09:07:20 |
| Klient | 100.00 | 23.10.2025 - 19:42:08 |