LOT nr 158

II RP GRANAT OBRONNY WZ. 33 SKORUPA DEKORACYJNA

II RP GRANAT OBRONNY WZ. 33 SKORUPA DEKORACYJNA II RP GRANAT OBRONNY WZ. 33 SKORUPA DEKORACYJNA II RP GRANAT OBRONNY WZ. 33 SKORUPA DEKORACYJNA II RP GRANAT OBRONNY WZ. 33 SKORUPA DEKORACYJNA II RP GRANAT OBRONNY WZ. 33 SKORUPA DEKORACYJNA

Polska, II RP. Skorupa granatu obronnego wz. 33 wraz z zapalnikiem wz. 31. Zachowana niewielka ilość oryginalnego malowania. Skorupa sygnowana znakiem producenta W. Klimek oraz dwiema kropkami oznaczającymi numer odlewni. Całość rozbieralna. Przedmiot nie podlega pod ustawię o broni i amunicji.

Cena sprzedaży (8 oferta/ ofert)

660.00 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 550.00 03.11.2025 - 21:10:49
Klient 525.00 03.11.2025 - 21:10:24
Klient 500.00 03.11.2025 - 18:30:06
Klient 380.00 03.11.2025 - 19:50:12
Klient 200.00 29.10.2025 - 20:19:24
Klient 140.00 24.10.2025 - 21:27:43
Klient 120.00 24.10.2025 - 11:33:58
Klient 100.00 23.10.2025 - 19:42:12