Polska, II RP. Skorupa granatu obronnego wz. 33 wraz z zapalnikiem wz. 31. Zachowana niewielka ilość oryginalnego malowania. Skorupa sygnowana znakiem producenta W. Klimek oraz dwiema kropkami oznaczającymi numer odlewni. Całość rozbieralna. Przedmiot nie podlega pod ustawię o broni i amunicji.
Cena sprzedaży (8 oferta/ ofert)
660.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 550.00 | 03.11.2025 - 21:10:49 |
| Klient | 525.00 | 03.11.2025 - 21:10:24 |
| Klient | 500.00 | 03.11.2025 - 18:30:06 |
| Klient | 380.00 | 03.11.2025 - 19:50:12 |
| Klient | 200.00 | 29.10.2025 - 20:19:24 |
| Klient | 140.00 | 24.10.2025 - 21:27:43 |
| Klient | 120.00 | 24.10.2025 - 11:33:58 |
| Klient | 100.00 | 23.10.2025 - 19:42:12 |