Polska, II RP. Manierka wz. 38, sygnowana na szyjce „F.W.A.B. 1939” i numerem seryjnym oraz patentem na nakrętce. Brak łańcuszka, zachowana w dobrym stanie.
144.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 120.00 | 08.12.2025 - 19:05:38 |
| Klient | 110.00 | 30.11.2025 - 22:13:30 |
| Klient | 100.00 | 30.11.2025 - 22:09:14 |