LOT nr 172

II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1939

II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1939 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1939 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1939 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1939 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1939 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1939 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1939

Polska, II RP. Manierka wz. 38, sygnowana na szyjce „F.W.A.B. 1939” i numerem seryjnym oraz patentem na nakrętce. Brak łańcuszka, zachowana w dobrym stanie.

144.00 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 120.00 08.12.2025 - 19:05:38
Klient 110.00 30.11.2025 - 22:13:30
Klient 100.00 30.11.2025 - 22:09:14