Polska, II RP. Manierka wz. 38, sygnowana na szyjce „F.W.A.B. 1939” i numerem seryjnym oraz patentem na nakrętce. Manierka zachowana w dobrym stanie.
180.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 150.00 | 08.12.2025 - 21:15:42 |
| Klient | 140.00 | 08.12.2025 - 21:15:27 |
| Klient | 130.00 | 08.12.2025 - 21:12:00 |
| Klient | 120.00 | 08.12.2025 - 20:29:39 |
| Klient | 110.00 | 03.12.2025 - 18:16:33 |
| Klient | 100.00 | 30.11.2025 - 22:09:35 |