LOT nr 173

II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1938

II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1938 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1938 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1938 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1938 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1938 II RP MANIERKA WZ. 38 F.W.A.B. 1938

Polska, II RP. Manierka wz. 38, sygnowana na szyjce „F.W.A.B. 1939” i numerem seryjnym oraz patentem na nakrętce. Manierka zachowana w dobrym stanie.

180.00 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 150.00 08.12.2025 - 21:15:42
Klient 140.00 08.12.2025 - 21:15:27
Klient 130.00 08.12.2025 - 21:12:00
Klient 120.00 08.12.2025 - 20:29:39
Klient 110.00 03.12.2025 - 18:16:33
Klient 100.00 30.11.2025 - 22:09:35