Polska, II RP. Aluminiowa menażka wz. 22. Dobrze widoczne sygnatury z orłem państwowym i napisem „M.S.W.WOJSK. 1922”. Widoczne liczne uszkodzenia.
408.00 zł zł
Cena wywoławcza
100.00 zł zł
| Klient | 340.00 | 08.12.2025 - 21:24:02 |
| Klient | 330.00 | 08.12.2025 - 21:23:21 |
| Klient | 260.00 | 08.12.2025 - 21:22:27 |
| Klient | 250.00 | 30.11.2025 - 20:19:11 |
| Klient | 250.00 | 08.12.2025 - 18:52:53 |
| Klient | 120.00 | 30.11.2025 - 22:10:20 |
| Klient | 100.00 | 29.11.2025 - 19:32:33 |