LOT nr 180

II RP MENAŻKA WZ. 22 M.S.W.WOJSK. 1922

II RP MENAŻKA WZ. 22 M.S.W.WOJSK. 1922 II RP MENAŻKA WZ. 22 M.S.W.WOJSK. 1922 II RP MENAŻKA WZ. 22 M.S.W.WOJSK. 1922 II RP MENAŻKA WZ. 22 M.S.W.WOJSK. 1922 II RP MENAŻKA WZ. 22 M.S.W.WOJSK. 1922 II RP MENAŻKA WZ. 22 M.S.W.WOJSK. 1922

Polska, II RP. Aluminiowa menażka wz. 22. Dobrze widoczne sygnatury z orłem państwowym i napisem „M.S.W.WOJSK. 1922”. Widoczne liczne uszkodzenia.

408.00 zł zł

Cena wywoławcza

100.00 zł zł

Klient 340.00 08.12.2025 - 21:24:02
Klient 330.00 08.12.2025 - 21:23:21
Klient 260.00 08.12.2025 - 21:22:27
Klient 250.00 30.11.2025 - 20:19:11
Klient 250.00 08.12.2025 - 18:52:53
Klient 120.00 30.11.2025 - 22:10:20
Klient 100.00 29.11.2025 - 19:32:33