LOT nr 181

II RP KUBEK ŚWIATOWIT MYSZKÓW

II RP KUBEK ŚWIATOWIT MYSZKÓW
II RP KUBEK ŚWIATOWIT MYSZKÓW II RP KUBEK ŚWIATOWIT MYSZKÓW II RP KUBEK ŚWIATOWIT MYSZKÓW II RP KUBEK ŚWIATOWIT MYSZKÓW

Polska, II RP. Cywilny kubek emaliowany. Sygnowany na spodzie „ŚWIATOWIT MYSZKÓW”. Widoczne uszkodzenia.

60.00 zł zł

Cena wywoławcza

50.00 zł zł

Klient 50.00 30.11.2025 - 22:14:42