Polska, II RP. Cywilny kubek emaliowany. Sygnowany na spodzie „ŚWIATOWIT MYSZKÓW”. Widoczne uszkodzenia.
60.00 zł zł
Cena wywoławcza
50.00 zł zł
| Klient | 50.00 | 30.11.2025 - 22:14:42 |