Dł. 99,3cm, dł. bez pochwy 97,8cm, szer. głowni u nasady 1,95cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „F.W. Holler Solingen”. Oprawa zdobiona.
2373.00 zł zł
Cena wywoławcza
1200.00 zł zł
| Klient | 2100.00 | 18.12.2023 - 16:15:08 |
| Klient | 2050.00 | 18.12.2023 - 17:02:38 |
| Klient | 1950.00 | 18.12.2023 - 17:02:23 |
| Klient | 1550.00 | 18.12.2023 - 15:25:46 |
| Klient | 1200.00 | 05.12.2023 - 22:48:19 |