LOT nr 2

SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen Z TEMBLAKIEM

SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen  Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen  Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen  Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen  Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen  Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen  Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen  Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen  Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU F.W. Holler Solingen  Z TEMBLAKIEM

Dł. 99,3cm, dł. bez pochwy 97,8cm, szer. głowni u nasady 1,95cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „F.W. Holler Solingen”. Oprawa zdobiona.

2373.00 zł zł

Cena wywoławcza

1200.00 zł zł

Klient 2100.00 18.12.2023 - 16:15:08
Klient 2050.00 18.12.2023 - 17:02:38
Klient 1950.00 18.12.2023 - 17:02:23
Klient 1550.00 18.12.2023 - 15:25:46
Klient 1200.00 05.12.2023 - 22:48:19