Dł. 96,6cm, dł. bez pochwy 91,8cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „E. Pack & Sohne, Solingen”. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami. Pochwa malowana wtórnie.
1977.50 zł zł
Cena wywoławcza
1200.00 zł zł
| Klient | 1750.00 | 18.12.2023 - 16:16:57 |
| Klient | 1700.00 | 18.12.2023 - 17:01:05 |
| Klient | 1400.00 | 18.12.2023 - 17:00:43 |
| Klient | 1250.00 | 13.12.2023 - 21:48:52 |
| Klient | 1200.00 | 05.12.2023 - 22:48:04 |