LOT nr 1

SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM

SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM SZABLA OFICERA WEHRMACHTU E. PACK & SOHNE SOLINGEN Z TEMBLAKIEM

Dł. 96,6cm, dł. bez pochwy 91,8cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „E. Pack & Sohne, Solingen”. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami. Pochwa malowana wtórnie.

1977.50 zł zł

Cena wywoławcza

1200.00 zł zł

Klient 1750.00 18.12.2023 - 16:16:57
Klient 1700.00 18.12.2023 - 17:01:05
Klient 1400.00 18.12.2023 - 17:00:43
Klient 1250.00 13.12.2023 - 21:48:52
Klient 1200.00 05.12.2023 - 22:48:04