Dł. 97,7cm, dł. bez pochwy 94,9cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Ostrze stalowe sygnowane „C.E. (Carl Eickhorn) z logiem” . Oprawa rękojeści mosiężna.
Cena wywoławcza
1150.00 zł zł