Dł. 92cm, dł. bez pochwy 80,8cm, szer. głowni u nasady 2,4cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, bez sygnatur producenta. Rękojeść drewniana obciągnięta skórą, oprawa oraz pochwa stalowe, niklowane.
791.00 zł zł
Cena wywoławcza
700.00 zł zł
| Klient | 700.00 | 10.12.2023 - 09:29:04 |