LOT nr 8

SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861

SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861
SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861 SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861 SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861 SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861 SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861 SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861 SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861 SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861 SZABLA AUSTRIACKA WZ.1861

Dł. 92cm, dł. bez pochwy 80,8cm, szer. głowni u nasady 2,4cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, bez sygnatur producenta. Rękojeść drewniana obciągnięta skórą, oprawa oraz pochwa stalowe, niklowane.

791.00 zł zł

Cena wywoławcza

700.00 zł zł

Klient 700.00 10.12.2023 - 09:29:04