LOT nr 6

Szabla oficerska Francja

Szabla oficerska Francja
Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja

Dł. 94,5cm, dł. bez pochwy 92cm, szer. głowni u nasady 2,6cm, gr. głowni u nasady 0,7cm. Głownia stalowa bez widocznych sygnatur. Oprawa mosiężna, rękojeść wykonana z drewna.

960.50 zł zł

Cena wywoławcza

850.00 zł zł

Klient 850.00 10.12.2023 - 09:26:52