Dł. 94,5cm, dł. bez pochwy 92cm, szer. głowni u nasady 2,6cm, gr. głowni u nasady 0,7cm. Głownia stalowa bez widocznych sygnatur. Oprawa mosiężna, rękojeść wykonana z drewna.
960.50 zł zł
Cena wywoławcza
850.00 zł zł
| Klient | 850.00 | 10.12.2023 - 09:26:52 |