Dł. 91,5, szer. głowni u nasady 2,7cm gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa bez widocznych sygnatur. Oprawa mosiężna, rękojeść wykonana z drewna.
621.50 zł zł
Cena wywoławcza
550.00 zł zł
| Klient | 550.00 | 10.12.2023 - 09:30:10 |