LOT nr 7

Szabla oficerska Francja

Szabla oficerska Francja
Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja Szabla oficerska Francja

Dł. 91,5, szer. głowni u nasady 2,7cm gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa bez widocznych sygnatur. Oprawa mosiężna, rękojeść wykonana z drewna.

621.50 zł zł

Cena wywoławcza

550.00 zł zł

Klient 550.00 10.12.2023 - 09:30:10