Dł. 95cm, dł. bez pochwy 91,7cm, szer. głowni u nasady 2,5cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, sygnowana. Oprawa zdobiona, wykonana najprawdopodobniej ze srebra, kapturek stalowy, niklowany.
Cena wywoławcza
2000.00 zł zł