Dł. 97,8cm, dł. bez pochwy 95,3cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „E. Pack & Sohne, Solingen”. Oprawa mosiężna, kapturek z wizerunkiem lwa z rubinowymi oczami.
2203.50 zł zł
Cena wywoławcza
1100.00 zł zł
| Klient | 1950.00 | 15.01.2024 - 17:06:25 |
| Klient | 1900.00 | 15.01.2024 - 17:06:09 |
| Klient | 1400.00 | 08.01.2024 - 19:27:37 |
| Klient | 1150.00 | 05.01.2024 - 19:29:27 |
| Klient | 1100.00 | 05.01.2024 - 18:29:45 |