LOT nr 3

SZABLA NIEMCY WKC

SZABLA NIEMCY WKC
SZABLA NIEMCY WKC SZABLA NIEMCY WKC SZABLA NIEMCY WKC SZABLA NIEMCY WKC SZABLA NIEMCY WKC SZABLA NIEMCY WKC SZABLA NIEMCY WKC

Dł. 96,3cm, dł. bez pochwy 93,4cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „WKC z logiem”. Oprawa rękojeści stalowa, również niklowana. Pochwa lakierowana na czarno.

960.50 zł zł

Cena wywoławcza

500.00 zł zł

Klient 850.00 15.01.2024 - 16:58:35
Klient 825.00 15.01.2024 - 17:02:28
Klient 775.00 15.01.2024 - 16:37:24
Klient 750.00 09.01.2024 - 14:07:42
Klient 625.00 06.01.2024 - 23:05:42