Dł. 96,3cm, dł. bez pochwy 93,4cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „WKC z logiem”. Oprawa rękojeści stalowa, również niklowana. Pochwa lakierowana na czarno.
960.50 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 850.00 | 15.01.2024 - 16:58:35 |
| Klient | 825.00 | 15.01.2024 - 17:02:28 |
| Klient | 775.00 | 15.01.2024 - 16:37:24 |
| Klient | 750.00 | 09.01.2024 - 14:07:42 |
| Klient | 625.00 | 06.01.2024 - 23:05:42 |