Dł. 101,1cm, dł. bez pochwy 99cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „F.W. Holler Solingen”. Oprawa rękojeści stalowa, również niklowana. Pochwa lakierowana na czarno, pasek w jednym miejscu przełamany.
1101.75 zł zł
Cena wywoławcza
550.00 zł zł
| Klient | 975.00 | 15.01.2024 - 16:56:36 |
| Klient | 950.00 | 15.01.2024 - 17:01:42 |
| Klient | 800.00 | 06.01.2024 - 21:21:31 |
| Klient | 800.00 | 09.01.2024 - 14:08:52 |
| Klient | 550.00 | 05.01.2024 - 21:35:05 |