LOT nr 2

SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN

SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN SZABLA OFICERSKA NIEMCY F.W. HOLLER SOLINGEN

Dł. 101,1cm, dł. bez pochwy 99cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „F.W. Holler Solingen”. Oprawa rękojeści stalowa, również niklowana. Pochwa lakierowana na czarno, pasek w jednym miejscu przełamany.

1101.75 zł zł

Cena wywoławcza

550.00 zł zł

Klient 975.00 15.01.2024 - 16:56:36
Klient 950.00 15.01.2024 - 17:01:42
Klient 800.00 06.01.2024 - 21:21:31
Klient 800.00 09.01.2024 - 14:08:52
Klient 550.00 05.01.2024 - 21:35:05