Dł. 92,3cm, dł. bez pochwy 90,4cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Rob Klaas Solingen z logiem”. Oprawa mosiężna lakierowana/ złocona. Pochwa lakierowana na czarno delikatni przygięta przed trzewikiem.
1017.00 zł zł
Cena wywoławcza
500.00 zł zł
| Klient | 900.00 | 15.01.2024 - 16:57:59 |
| Klient | 875.00 | 15.01.2024 - 17:00:39 |
| Klient | 725.00 | 15.01.2024 - 16:45:45 |
| Klient | 700.00 | 13.01.2024 - 16:01:53 |
| Klient | 625.00 | 12.01.2024 - 19:16:15 |
| Klient | 500.00 | 05.01.2024 - 19:29:46 |