Rama 40x32,7, sygn. W. Bocheński. 1937 (por. Władysław Bocheński oficer 21 Pułku Piechoty).
384.20 zł zł
Cena wywoławcza
200.00 zł zł
| Klient | 340.00 | 15.01.2024 - 20:10:47 |
| Klient | 330.00 | 11.01.2024 - 00:10:56 |