LOT nr 150

KARYKATURA WŁADYSŁAW BOCHEŃSKI

KARYKATURA WŁADYSŁAW BOCHEŃSKI KARYKATURA WŁADYSŁAW BOCHEŃSKI

Rama 40x32,7, sygn. W. Bocheński. 1937 (por. Władysław Bocheński oficer 21 Pułku Piechoty).

384.20 zł zł

Cena wywoławcza

200.00 zł zł

Klient 340.00 15.01.2024 - 20:10:47
Klient 330.00 11.01.2024 - 00:10:56