LOT nr 151

SCENA Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

SCENA Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO SCENA Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO SCENA Z POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Rama 33x28,5cm. Sygn. W.? Gostkowski.

169.50 zł zł

Cena wywoławcza

150.00 zł zł

Klient 150.00 15.01.2024 - 15:46:31