LOT nr 5

PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN

PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN
PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN PAŁASZ NIEMCY CARL EICKHORN

Dł. 88,6cm, dł. bez pochwy 87cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Ostrze stalowe, sygnowane „C.E. z logiem”. Oprawa rękojeści stalowa.

904.00 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 800.00 15.01.2024 - 16:59:35
Klient 775.00 15.01.2024 - 17:04:30
Klient 725.00 15.01.2024 - 16:31:09
Klient 700.00 09.01.2024 - 14:10:26
Klient 625.00 06.01.2024 - 23:49:20
Klient 450.00 06.01.2024 - 23:06:21