Dł. 88,6cm, dł. bez pochwy 87cm, szer. głowni u nasady 1,9cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Ostrze stalowe, sygnowane „C.E. z logiem”. Oprawa rękojeści stalowa.
904.00 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 800.00 | 15.01.2024 - 16:59:35 |
| Klient | 775.00 | 15.01.2024 - 17:04:30 |
| Klient | 725.00 | 15.01.2024 - 16:31:09 |
| Klient | 700.00 | 09.01.2024 - 14:10:26 |
| Klient | 625.00 | 06.01.2024 - 23:49:20 |
| Klient | 450.00 | 06.01.2024 - 23:06:21 |