LOT nr 22

Szabla niemiecka 1873 WK&C Dekor

Szabla niemiecka 1873 WK&C Dekor Szabla niemiecka 1873 WK&C Dekor Szabla niemiecka 1873 WK&C Dekor Szabla niemiecka 1873 WK&C Dekor Szabla niemiecka 1873 WK&C Dekor Szabla niemiecka 1873 WK&C Dekor Szabla niemiecka 1873 WK&C Dekor Szabla niemiecka 1873 WK&C Dekor

Dł. 96cm, dł. bez pochwy 92,9cm, szer. głowni u nasady 2,8cm, gr. głowni u nasady 0,7cm. Głownia stalowa sygnowana u nasady „WK&C z logiem” z obustronnym dekorem. Rękojeść obciągnięta jaszczurem, oprawa oraz pochwa wykonane ze stali.

1017.00 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 900.00 22.08.2023 - 23:07:00