Dł. 96cm, dł. bez pochwy 92,9cm, szer. głowni u nasady 2,8cm, gr. głowni u nasady 0,7cm. Głownia stalowa sygnowana u nasady „WK&C z logiem” z obustronnym dekorem. Rękojeść obciągnięta jaszczurem, oprawa oraz pochwa wykonane ze stali.
1017.00 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 900.00 | 22.08.2023 - 23:07:00 |