LOT nr 23

Szabla Austriacka wz.1861 W. Kralka Linz

Szabla Austriacka wz.1861 W. Kralka Linz Szabla Austriacka wz.1861 W. Kralka Linz Szabla Austriacka wz.1861 W. Kralka Linz Szabla Austriacka wz.1861 W. Kralka Linz Szabla Austriacka wz.1861 W. Kralka Linz Szabla Austriacka wz.1861 W. Kralka Linz Szabla Austriacka wz.1861 W. Kralka Linz

Dł. 97cm, dł. bez pochwy 81,7cm, szer. głowni u nasady 2,4cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „W. Kralka Linz”. Rękojeść obciągnięta jaszczurem, oprawa oraz pochwa stalowe, niklowane.

485.90 zł zł

Cena wywoławcza

400.00 zł zł

Klient 430.00 04.09.2023 - 17:25:02
Klient 420.00 04.09.2023 - 16:24:30