Dł. 97cm, dł. bez pochwy 81,7cm, szer. głowni u nasady 2,4cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „W. Kralka Linz”. Rękojeść obciągnięta jaszczurem, oprawa oraz pochwa stalowe, niklowane.
485.90 zł zł
Cena wywoławcza
400.00 zł zł
| Klient | 430.00 | 04.09.2023 - 17:25:02 |
| Klient | 420.00 | 04.09.2023 - 16:24:30 |