Dł. 103cm, dł. bez pochwy 99,2cm, szer. głowni u nasady 2,4cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Ostrze stalowe, niklowane z pięknym obustronnym dekorem (1 Szwadron 1 Pułku Ułanów Gwardii). Oprawa sygnowana „D.R.G.M. 246668. W okolicach klapki widoczna naprawa w postaci lutów, sprężyna niesprawna. Pochwa wtórnie lakierowana na czarno. Dławik sprawny.
1356.00 zł zł
Cena wywoławcza
1200.00 zł zł
| Klient | 1200.00 | 24.08.2023 - 18:23:51 |