Dł. 96,7cm, dł. bez pochwy 92,4cm, szer. głowni u nasady 2,1cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Ostrze stalowe, niklowane bez sygnatur. Oprawa rękojeści mosiężna, pochwa lakierowana wtórnie.
1017.00 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 900.00 | 04.09.2023 - 16:19:59 |