LOT nr 2

Pałasz Pruski wz.1889

Pałasz Pruski wz.1889
Pałasz Pruski wz.1889 Pałasz Pruski wz.1889 Pałasz Pruski wz.1889 Pałasz Pruski wz.1889 Pałasz Pruski wz.1889 Pałasz Pruski wz.1889 Pałasz Pruski wz.1889 Pałasz Pruski wz.1889

Dł. 96,7cm, dł. bez pochwy 92,4cm, szer. głowni u nasady 2,1cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Ostrze stalowe, niklowane bez sygnatur. Oprawa rękojeści mosiężna, pochwa lakierowana wtórnie.

1017.00 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 900.00 04.09.2023 - 16:19:59