LOT nr 16

Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen

Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen Szabla oficerska Niemcy Robert Klaas Solingen

Dł. 92,3cm, dł. bez pochwy 90,4cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Rob Klaas Solingen z logiem”. Oprawa mosiężna lakierowana/ złocona. Pochwa lakierowana na czarno delikatni przygięta przed trzewikiem.

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł