Dł. 92,3cm, dł. bez pochwy 90,4cm, szer. głowni u nasady 2cm, gr. głowni u nasady 0,5cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana „Rob Klaas Solingen z logiem”. Oprawa mosiężna lakierowana/ złocona. Pochwa lakierowana na czarno delikatni przygięta przed trzewikiem.
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł