LOT nr 15

Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen

Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen Szabla oficerska Niemcy F.W. Holler Solingen

Dł. 101,1cm, dł. bez pochwy 99cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „F.W. Holler Solingen”. Oprawa rękojeści stalowa, również niklowana. Pochwa lakierowana na czarno.

Cena wywoławcza

1000.00 zł zł