Dł. 101,1cm, dł. bez pochwy 99cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,55cm. Głownia stalowa, niklowana, sygnowana u nasady „F.W. Holler Solingen”. Oprawa rękojeści stalowa, również niklowana. Pochwa lakierowana na czarno.
Cena wywoławcza
1000.00 zł zł