Dł. 97,7cm, dł. bez pochwy 94,9cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Ostrze stalowe sygnowane „C.E. (Carl Eickhorn) z logiem” .Oprawa rękojeści mosiężna.
1045.25 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 925.00 | 04.09.2023 - 17:03:46 |
| Klient | 900.00 | 04.09.2023 - 16:20:17 |