LOT nr 4

Pałasz Pruski wz.1889 C.E.

Pałasz Pruski wz.1889 C.E.
Pałasz Pruski wz.1889 C.E. Pałasz Pruski wz.1889 C.E. Pałasz Pruski wz.1889 C.E. Pałasz Pruski wz.1889 C.E. Pałasz Pruski wz.1889 C.E. Pałasz Pruski wz.1889 C.E. Pałasz Pruski wz.1889 C.E. Pałasz Pruski wz.1889 C.E. Pałasz Pruski wz.1889 C.E. Pałasz Pruski wz.1889 C.E.

Dł. 97,7cm, dł. bez pochwy 94,9cm, szer. głowni u nasady 2,2cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Ostrze stalowe sygnowane „C.E. (Carl Eickhorn) z logiem” .Oprawa rękojeści mosiężna.

1045.25 zł zł

Cena wywoławcza

900.00 zł zł

Klient 925.00 04.09.2023 - 17:03:46
Klient 900.00 04.09.2023 - 16:20:17