Dł. 93cm, dł. bez pochwy 91cm, szer. głowni u nasady 2,3cm, gr. głowni u nasady 0,6cm. Ostrze stalowe, niklowane bez sygnatur. Oprawa rękojeści mosiężna, lakierowana na czarno.
1017.00 zł zł
Cena wywoławcza
900.00 zł zł
| Klient | 900.00 | 04.09.2023 - 15:54:58 |